ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE TAŞIMACILIK

Şehirler Arası Evden Eve Taşımacılık

 

İzcioğlu Nakliyat Türkiye geneli hizmet veren kurumsal bir firmadır. Taşınma işlemlerini yük olmaktan çıkaran ve müşterilerine %100 memnuniyet garantisi sunan İzcioğlu Nakliyat şehirler arası taşınacak olan müşterilerine uygun fiyatlarla hizmet sunmaktadır. Evinizi Türkiye'nin herhangi bir yerinden başka bir ile taşıyacaksanız bize gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Şehirler arası evden eve taşımacılık hizmetimizle daima yanınızdayız. Eşyalarınız isteğiniz üzerine parsiyel olarak taşınabileceği gibi sadece size özel araç ile de taşınabilmektedir.

 

İletişim: 0216 496 36 96 - 0532 417 47 54

 

Şehirler arası nakliyat hizmetimizde eşyalarınız en az 2 iş günü içerisinde teslim edilir ve anahtar teslim hizmet sunulur. Parsiyel taşınma istemeyen müşterilerimiz için bu süre daha da kısalır. Özel araç ile taşınacak olan müşterilerimizin eşyaları yükleme gününün ertesi günü teslim edilir. Şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti almak için bizi aramanız ve taşınma gününüzü belirtmeniz yeterli olacaktır. Sizin için gereken araç ve ekip bilgilerini detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

 

Sigortalı şehirler arası nakliyat

 

Şehirler arası evden eve taşımacılık hizmetimizde tüm nakliye işlemleri sigortalı bir şekilde gerçekleştirilir. Böylece oluşabilecek herhangi bir aksilikte zararınız eksiksiz ödenir. Taşıma sözleşmeniz, faturanız ve sigorta poliçeniz size elden teslim edilir.

 

Fiyatlar nasıl belirlenir?

 

Uzun mesafe taşınmalarda yani şehirler arası nakliyatta fiyatlar eşya miktarına ve taşınacağınız mesafeye göre belirlenir. Eşyaların parsiyel ya da komple araç ile taşınması da fiyatı etkileyen diğer unsurlardandır. Parsiyel taşınmalar diğer taşınma işlemine göre daha uygun fiyatlar ile yapılır. Detayları öğrenmek için hemen arayın.

 

İzcioğlu Nakliyat'a neden güvenmeliyim?

 

Şehirler arası taşımacılık hizmetinde İzcioğlu Nakliyat olarak 10 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz. Gerek tecrübemiz gerek profesyonel ekiplerimiz ile sizlere en iyi hizmeti sunduğumuzun garantisini veriyoruz. İnternette yapacağınız kısa bir araştırma sonrasında hakkımızda hiç bir şikayet olmadığını rahatlıkla görebilirsiniz. Ayrıca taşınma işlemlerinde tüm evrakları eksiksiz bir şekilde oluşturuyor ve size teslim ediyoruz. Yani her şey yasal olarak ilerliyor. 

 

Şehirler Arası Evden Evden Eve Nakliyat Araçlarımız

 

şehirler arası evden eve taşımacılık     şehirler arası taşımacılık

şehirler arası eşya taşıma     Şehirler arası evden eve nakliyat

şehirler arası evden eve     şehirler arası nakliyat ambalajlama