İstanbul İzmir Arası Nakliyat

          

 

İzcioğlu Nakliyat olarak tarifeli seferlerimiz başlamıştır. Firmamız bundan sonra haftada bir kaç sefer olacak şekilde İstanbul İzmir arası evden eve nakliyat ve nakliyat hizmeti verecektir. İstanbul'dan İzmir'e ya da İzmir'den İstanbul'a taşınacak eşyalarınızın tüm taşınma işlemleri tarafımızca yapılacaktır.

Haftada en az 2-3 sefer yapacak olan firmamız İstanbul'dan ve İzmir'den taşınacak olan eşyalarınızın taşınma tarihlerini size bırakıyor. Siz bir tarih söyleyin biz sizi taşıyalım.

 

evden eve nakliyat ambalaj     karton poşetler ile ambalaj     

 

Özellikle evden eve nakliyat hizmeti vereceğimiz bu hizmetimiz ile hem siz rahat edeceksiniz hem de bizim araçlarımız boş kalmayacak. İstanbul İzmir arası taşınacak eşyalarınız varsa hemen bizi arayın sıkıntısız bir şekilde taşının. 

İstanbul İzmir arası nakliyat hizmetimiz ile en fazla 2 gün içerisinde taşınmış olacaksınız. Ayrıca eşyalarınızın sökülmesi, ambalajlanması gibi taşınma faaliyetlerinin hepsi firmamız tarafından yapılacaktır. Profesyonel ekiplerimiz ve son model araçlarımız ile herhangi bir sıkıntı yaşamayacağınızı garanti ediyoruz. Ve tabiki eşyalarınız her ihtimale karşı sigortalanmaktadır.

İLETİŞİM: 0216 496 36 96 - 0212 211 94 94

0532 417 47 54 - 0537 727 33 86