Çekmeköy Ev Eşyası Depolama, İstanbul Eşya Depolama Firmaları arasında İzcioğlu depolama olarak her zaman yerimizi korumuş ve ilerlemeye devam etmişizdir. İzcioğlu depolama, ev eşyası depolama konusunda her zaman titiz davranmıştır. Eşyalarınızı en ince ayrıntısına kadar ambalajlayıp güvenilir depolarımıza yerleştiriyoruz.

 

 İletişim : 0216 496 36 96 / 0216 572 40 86

          

 

Ev eşyası depolama işlemi bir çok açıdan zor bir işlemdir. Depolama işlemi işini iyi yapan firmalar tarafından her ayrıntısına kadar düşünülür. İzcioğlu Depolama olarak biz müşterilemize daima en iyi hizmeti sunmak için çalışmakta, onların istek ve ihtiyaçlarına göre hareket etmekteyiz. İstanbul'da bulunan depolarımızda ev eşyası depolamak için gerekli bütün araçlar bulunmaktadır.  

 

Eşya ve mallarınızı İzcioğlu Nakliyat depolarında muhafaza edebilirsiniz. Eşyalarınız depolamadan önce sel, çalınma, ve her türlü afet için talepleriniz doğrultusunda sigortalanır ve depodaki yerine alınır. Depolarımızda 24 saat güvenlik elemanları ve muhafaza görevlileri bulunur. Depolama Hizmeti ve detayları hakkında bizi arayınız