HİZMETLERİMİZ

          

 

Taksim Evden Eve Nakliyat olarak faaliyet vermekte olan firmamız İzcioğlu nakliyat ev, ofis, büro, fuar taşımacılığında uzman ekibi ve güvenilir çalışmasıyla hzmetlerine devam etmekte olup yapmış olduğu kaliteli çalışmalarıyla siz değerli müşterilerimizin  herzaman güvenini almış ve istanbulda evden eve nakliyat sektöründe aranır bir firma olmuştur. Değerli müşterilerimiz bir taşınma işlemini gerçekleştirmek gerçekten çok zor bir iş olarak gürünsede İzcioğlu nakliyat olarak yapmış olduğumuz çalışmalar sayesinde sizlerin bu zorluklarını üstlenmiş ve en kolay şekilde taşınmanızı gerçekleştirmiş oluyoruz.

 

İletişim: 7/24 - 0212 211 94 94  /  0532 417 47 54

 

 

Taksim evden eve nakliyat, İstanbul'un bütün ilçelerinde olduğu gibi Taksim’de ve çevresinde evden eve taşımacılık, nakliye, lojistik, kargo ve ev eşyası depolama sektörlerinde profesyonel personelimiz ve son teknoloji ürünü araç ve ekipmanlar ile kaliteli, sigortalı, güvenli ve müşteri memnuniyetine dayalı uygun fiyatlarla şehir içi ve şehirlerarası ev eşyası, antika, piyano, ofis, fuar, fabrika, film seti, parça yük ve eşya nakliye hizmetleri vermekteyiz.

 

İzcioğlu Evden Eve Nakliyat, hizmet anlayışı ve uzman kadrosuyla siz değerli müşterilerimize keyifli ve tam zamanında bir taşınma vadediyor. Hizmetlerimiz Taksim’den bütün il ve ilçelere, bütün il ve ilçelerden de İstanbul Taksim’e yöneliktir.

 

Taksim evden eve nakliyat firmaları arasında öncü konumda bir şirket olan İzcioğlu Nakliyat her türlü güvenceyi sunmakta ve eşyalarınızı muhtemel kaza ve risklere karşı sigortalamaktadır.

 

Siz de hemen bize ulaşın sorunsuz ve garantili bir şekilde taşının.

 

evden eve nakliyat ambalaj     karton poşetler ile ambalaj