Piyano ve Para Kasası Taşımacılığı

İzcioğlu Nakliyat, en fazla titizlik ile yapılması gereken piyano nakliyesi için uzman ekipleri ile müşterilerine hizmet vermektedir.

 

Piyano , sizler için sadece maddi olarak değil , manevi olarak da çok fazla önem arz eden müzik aletlerinden birisidir.
Ağır bir müzik aleti olup ,çok narindir. Taşınma sırasında meydana gelecek olan en ufak çizik, ezik veya bu tip benzeri olaylar geri dönüşü zor olacak maddi ve manevi kayıplara sebep olacaktır.
Piyano Taşıma özen ister. Ehil kişilerin nakliyatını yapmadığı piyanolarda, mobilya hasarları bir kenara, tel kopmalarına ve rezonans tahtası çatlakları dahi meydana gelmektedir.
Piyano nakliyesinde en önemli hususun paketleme ve taşıma olduğunu bilmekteyiz ve bu bilinçle piyanolarınızın 0 (sıfır) hatayla taşınmasını sağlamaktayız.
İsteğiniz doğrultusunda, belirleyeceğiniz zamanda uzman ekibimiz özel taşıma yöntemi ve malzemeleri ile Piyanonuzu sorunsuzca taşıyacaklardır. Piyanonuz, talepleriniz doğrultusunda sigortalanarak taşıma esnasında oluşabilecek hasarlara karşı garanti altına alınır.
Para kasaları oldukça maliyetli bir eşya olduğu için taşıma esnasında çok fazla özen gösterilmesi gerekir.Mümkün olduğunca en az hasarla nakliyesinin yapılması gerekmektedir.Bu özende ancak güzel bir şekilde ambalajlanması ile mümkündür.İzcioğlu Nakliyat  bu konuda uzman ekipleriyle Para Kasanızı özenle ambalajlar ve hasarsız bir şekilde istediğiniz yere taşır. Para Kasanız, talepleriniz doğrultusunda sigortalanarak taşıma esnasında oluşabilecek hasarlara karşı garanti altına alınır.