HİZMETLERİMİZ

          

 

Pendik Evden Eve Nakliyat İzcioğlu evden eve nakliyat olarak İstanbul da vermiş olduğumuz taşımacılık sektöründeki faaliyetlerimize Pendik ve çevresinde'de devam etmekteyiz. İzcioğlu nakliyat firması olarak yıların vermiş olduğu tecrübe ve deneyimlerimizle İstanbul'un Pendik ilçesinde müşteilerimize şehiriçi ve şehirler arası  kaliteli ve güvenli hizmetler sunmaktayız. Pendik ve çevresinde evden eve nakliyat ve ev eşyası depolama hizmeti sunmaktayız .

 

 İletişim: 7/24 0216 96 36 96 / 0216 572 40 86

 

Pendik evden eve nakliyat, İstanbul'un bütün ilçelerinde olduğu gibi Pendik’te ve çevresinde evden eve taşımacılık, nakliye, lojistik, kargo ve ev eşyası depolama sektörlerinde profesyonel personelimiz ve son teknoloji ürünü araç ve ekipmanlar ile kaliteli, sigortalı, güvenli ve müşteri memnuniyetine dayalı uygun fiyatlarla şehir içi ve şehirlerarası ev eşyası, antika, piyano, ofis, fuar, fabrika, film seti, parça yük ve eşya nakliye hizmetleri vermekteyiz.

 

İzcioğlu Evden Eve Nakliyat, hizmet anlayışı ve uzman kadrosuyla siz değerli müşterilerimize keyifli ve tam zamanında bir taşınma vadediyor. Hizmetlerimiz Pendik’ten bütün il ve ilçelere, bütün il ve ilçelerden de İstanbul Pendik’e yöneliktir.

 

Pendik evden eve nakliyat firmaları arasında öncü konumda bir şirket olan İzcioğlu Nakliyat her türlü güvenceyi sunmakta ve eşyalarınızı muhtemel kaza ve risklere karşı sigortalamaktadır.

 

Siz de hemen bize ulaşın sorunsuz ve garantili bir şekilde taşının.

 

evden eve nakliyat ambalaj     karton poşetler ile ambalaj