HİZMETLERİMİZ

          

 

Kavacık Evden Eve Nakliyat, İzcioğlu Nakliyat evden eve nakliyat sektöründeki faaliyetlerini Kavacık ve çevresinde de sürdürmektedir. Evden eve nakliyat ve depolama hizmetlerini sunan İzcioğlu nakliyat İstanbul'un bütün ilçeleri ve semtlerinde evden eve nakliyat, taşımacılık ve depolama alanlarında kaliteli ve güvenli hizmetlerini siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini her zaman ön plada tutarak sürdürmektedir.

 

İletişim: 7/24 - 0216 496 36 96 / 0216 572 40 86

 

Kavacık evden eve nakliyat, İstanbul'un bütün ilçelerinde olduğu gibi Kavacık’ta ve çevresinde evden eve taşımacılık, nakliye, lojistik, kargo ve ev eşyası depolama sektörlerinde profesyonel personelimiz ve son teknoloji ürünü araç ve ekipmanlar ile kaliteli, sigortalı, güvenli ve müşteri memnuniyetine dayalı uygun fiyatlarlaşehir içi ve şehirlerarası ev eşyası,antika, piyano, ofis, fuar, fabrika, film seti, parça yük ve eşya nakliye hizmetleri vermekteyiz.

 

İzcioğlu Evden Eve Nakliyat, hizmet anlayışı ve uzman kadrosuyla siz değerli müşterilerimize keyifli ve tam zamanında bir taşınma vadediyor. Hizmetlerimiz Kavacık’tan bütün il ve ilçelere, bütün il ve ilçelerden de İstanbul Kavacık’a yöneliktir.

 

Kavacık evden eve nakliyat firmaları arasında öncü konumda bir şirket olan İzcioğlu Nakliyat her türlü güvenceyi sunmakta ve eşyalarınızı muhtemel kaza ve risklere karşı sigortalamaktadır.

 

Siz de hemen bize ulaşın sorunsuz ve garantili bir şekilde taşının.

 

evden eve nakliyat ambalaj     karton poşetler ile ambalaj