HİZMETLERİMİZ

          

 

Bostancı ve çevresinde de faaliyet gösteren İzcioğlu Evden Eve Nakliyat İstanbul'un genelinde vermiş olduğu kaliteli hizmetlerine devam etmekte olup müşterilerinden almış olduğu desteklerle sektörün aranan lider firmalarından olmuştur. Bostancı ve çevresinde kentsel dönüşüm nedeniyle artan taşınma ve ev eşyası depolama ihtiyaçlarına kayıtsız kalmayan firmamız kurmuş olduğu tesis ve teknik ekipmanlarla müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılar nitelikte olup, uzman ekipleriyle şehir içi ve şehirler arası kaliteli hizmet vermektedir.

 

 İletişim : 7/24 - 0216 496 36 96 / 0216 572 40 86

 

Bostancı evden eve nakliyat, İstanbul'un bütün ilçelerinde olduğu gibi Bostancı’da ve çevresinde evden eve taşımacılık, nakliye, lojistik, kargo ve ev eşyası depolama sektörlerinde profesyonel personelimiz ve son teknoloji ürünü araç ve ekipmanlar ile kaliteli, sigortalı, güvenli ve müşteri memnuniyetine dayalı uygun fiyatlarla şehir içi ve şehirlerarası ev eşyası, antika, piyano, ofis, fuar, fabrika, film seti, parça yük ve eşya nakliye hizmetleri vermekteyiz.

 

İzcioğlu Evden Eve Nakliyat, hizmet anlayışı ve uzman kadrosuyla siz değerli müşterilerimize keyifli ve tam zamanında bir taşınma vadediyor. Hizmetlerimiz Bostancı’dan bütün il ve ilçelere, bütün il ve ilçelerden de İstanbul Bostancı’ya yöneliktir.

 

Bostancı evden eve nakliyat firmaları arasında öncü konumda bir şirket olan İzcioğlu Nakliyat her türlü güvenceyi sunmakta ve eşyalarınızı muhtemel kaza ve risklere karşı sigortalamaktadır.

 

Siz de hemen bize ulaşın sorunsuz ve garantili bir şekilde taşının.

 

evden eve nakliyat ambalaj     karton poşetler ile ambalaj