Ataşehir Ev Eşyası Depolama Başta İstanbul ve çevresi olmak üzere İzcioğlu Depolama Türkiye’nin her tarafında hizmet veren bir depolama firmasıdır. Eşya depolama hizmeti her şeyden önce iyi ve kaliteli depolara sahip olmakla başlar. İzcioğlu Eşya Depolama firması olarak bunun bilincinde olup depolarımıza gerekli önemi göstermekte ve sürekli gelişmekteyiz.

 

 İletişim : 0216 496 36 96 / 0216 572 40 86

 

 

          

 

İstanbul ev eşyası depolama firması olarak kurulan İzcioğlu Eşya Depolama firması başta fazlalık olan eşyalarınızı depolamak için kurulmuş daha sonra ise sürekli gelişerek evinizde bulunan tüm eşyaları depolayabilme imkanı sunmuştur. İstanbul’un çeşitli bölgelerinde depoları olan İzcioğlu Depolama firması eşyalarınızın cinsine ve miktarına göre depo seçer ve eşyalarınızı size ayırdığı bölüme depolar.

 

İstanbul’da depolanacak eşyanızı kendi araçlarımızla ve ekibimizle yine kendi depomuza getiriyoruz. Taşımaya gelen ekibimiz daha evinizdeyken eşyanızı ambalajlamakta ve araca ambalajlı bir biçimde yerleştirmektedir. İstanbul ev eşyası depolama firmaları arasında kendini kanıtlamış olan İzcioğlu Depolama her daim kendini geliştirmiştir.

İzcioğlu Depolama parça eşyalarınızı depolamanın yanı sıra komple 2+1 3+1 vb. ev eşyanızı da depolayabilmektedir. Genelde yurt dışına çıkacak olan ya da evinde uzun süreli tadilat yapacak olan kişiler tarafından tercih edilir. Eşyalarınızı cins ve boyutlarına göre ayırdıktan sonra depolama kutularımıza yerleştirmekte ve bu şekilde güvenli bir biçimde depolamaktayız.

 

Ayrıca depolarımıza getirilen eşyalarınız depolandığı süre boyunca sigortalanmaktadır. Depolarımız 7/24 güvenlik sistemleriyle donatılmış olup belirli aralıklarla temizlenmektedir.