mobilya demonte

Evinizdeki her türlü mobilyanın demontesi konusunda uzman marangoz arkadaşlarımız tarafından sökülerek yeni evinizde istediğiniz yerlere istediğiniz şekilde monte edilir. Marangozlarımız tüm personellerimiz gibi belirli eğitim süreçlerinden geçtikten sonra gerekli sertifikaları almaya hak kazanıp işe başlarlar. İşe başladıktan sonrada eğitim programlarımız devam eder. Hangi tür mobilyanız olursa olsun demonte ve montajı konusunda endişelenmeyin sadece çağrı merkezimizi arayın yeter.

evden eve nakliyat ambalaj

Ambalaj, taşımanın en önemli aşamasıdır. Bu nedenle, İzcioğlu Taşıma Ekibi ambalaj konusunda özel eğitimden geçirilmiştir.

Eşyanıza verdiğimiz önemi, kullandığımız kaliteli paketleme malzemelerinden ve personelimizin ambalaj tekniğinden anlayabilirsiniz.

Ambalajda, eşyanın cinsine, özelliğine ve boyutlarına göre muhtelif ebatlarda beyaz kraft karton kutular, kapitoneler, baloncuklu naylonlar ve bol miktarda kağıt kullanılmaktadır. Özel esyalarınız, hassas elektronik eşyalarınız ve paha biçilemez sanat eserleriniz büyük  bir özenle taşınır
Taşıma esnasında her türlü paketleme - nakliye - gümrük işlemleri, eve teslimi ve evde kolilerin açılması mobilyaların yerleştirilmesi ,demonte edilen mobilyaların tekrar monte edilmeleri itinalı bir biçimde yapılmaktadır

karton poşetler ile ambalajHer ekipte mutlaka iki montör elemanı vardır. Bu montör elemanları gardırop, eşya dolabı v.b. sökülmeden taşınmazları demonte ederek tekrar yeni yerlerinde monte ederler.

 
- Kırılacak eşyalar için mukavemeti yüksek karton kutular,
- Resimler ve aynalar için özel olarak hazırlanmış kartonlar ve kutular
- Elbiseler için askılı kutular,
- Televizyon ve müzik setleri için kapitone ve büyük balonlu naylon,
- Mobilya için poliüretan kaplı balonlu naylon ve kraft kâğıt kullanılmaktadır.
- Mutfak eşyalarınız temiz beyaz kâğıt ve baloncuklu naylon ile paketlenir.
- Piyano özel imalat takviyeli kapitoneler ile korunacak şekilde sarılır.

 

İletişim: 0216 496 36 96 - 0212 211 94 94